"Urszulankowe" spotkanie absolwentek

spotkanie absolwentekSpotkanie maturzystek 2015 i 2016

„...w pewnym momencie w rozmowie wyszło to tak, że chcemy się spotkać i ze sobą pobyć".

W miniony weekend (30 maja - 2 czerwca 2019) spotkałyśmy się w środku Tatrzańskiego Parku Narodowego w uroczej miejscowości Małe Ciche. Wyjazd zorganizowałyśmy dość spontanicznie. Ja skrzyknęłam ludzi, Justynka ogarnęła swym ścisłym umysłem dojazdy i poszczególne godziny, Paula czuwała nad terminowością i finansami, Anetka od początku do końca dopingowała poszczególne poczynania i nie pozwalała się poddać - minęły w końcu cztery lata od naszego ostatniego wspólnego spotkania.

Oczywiście nie można pominąć najważniejszych osób, które ochoczo zgodziły się na wspólny wypad w góry. Siostry Margarita i Joanna - kiedyś nasze wychowawczynie, dziś siostry przełożone w różnych placówkach.

W piątek wyruszyłyśmy z Tarnowa w podróż pełną sentymentalnych wspomnień. W tak wspaniałym gronie (a było nas 13!), w cieniu potężnych gór, sprawdziłyśmy nasze fizyczne możliwości i otrzymałyśmy lekcje życia - ciekawe jak można jednocześnie poczuć się malutkim wobec cudów natury i przepełnionym siłą i wiarą, że można wszystko. Można by wiele pisać o tym, jak dobrze nam tam było, jak przyjemnie się śpiewało przy grillu, jak wesoło grało się w "Taboo", jak zmęczone byłyśmy, ale Facebook też ma jakieś limity słów. Pomysł na następny zjazd absolwentek już się krystalizuje, więc cieplutko zapraszamy. SERVIAM!

 

spotkanie absolwentek

 

Jako autor wpisu mam pewien przywilej, a mianowicie mogę wtrącić swoje przemyślenie, a myślę, że w dzisiejszych czasach może to dotyczyć każdego z nas:„nie warto dążyć za wszelką cenę do celu, bo czasem po drodze możemy przeoczyć kogoś bardzo ważnego"


Ola Kaczor


ZAPRASZAMY DO GALERII